Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy össze...

Nagy Pávián kérdése:

Miért van az hogy össze vissza eszek (szinte már zabálok) minden féle zsírok és szénhidrátban dús kaját. De egyszerűen nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
nem mozgok valami hű de sokat...néha bicózok meg kb naponta 5-6 km-et sétálok (suli miatt) valaki tudja mi lehet a dong? neten is rákerestem de nem találtam rá kielégítő választ...valaki segítsen kérem

2014. okt. 6. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem eszel sokat, csak azt hiszed.

De az is lehet, hogy valami bajod van, felszívódási probléma, ilyesmi.

S vannak emberek, akik láthatóan semmitől sem híznak, na az ő működésüket nem ismerem.

Én évtizedeken át rengeteget ettem, főleg este, tipikusan szénhidrát- és zsírdúsan. Sosem voltam vékony és híztam is, de úgy évi 1 kilót, egy ponton túl pedig direkt lefelé ment a súlyom, mert annyit képtelen voltam enni, hogy ne. Úgyhogy ilyen is van.

2014. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy túlműködés? felszívódási zavar?gluténintolerancia? nézesd meg!
2014. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben akkor orvoshoz fordulok,köszönöm!
2014. okt. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!