Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha későn reggelizek, és...

Ha későn reggelizek, és sokáig vagyok fent este ( 1:00ig például) akkor másnap reggel, mivel későn reggelizek ( 11 körül) ebéd után megindul a hasam. Vélemény?

Figyelt kérdés
Nem hasmenésem van, nem görcsöl erősen, csak erős székelési ingerem van és amikor elmegyek akkor híg, darabos a székletem.Ez már többször is előfordult velem és nagyon kellemetlen tud lenni ha éppen nem otthon ebédelek... Amivel még párhuzamot tudok vonni az az hogy a legutóbbi két alkalommal bort is fogyasztottam. Szerintetek a bortól van vagy attól hogy későn reggelizek és felgyűlik a bélsár?
2014. okt. 20. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Bor.
2014. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bor, vagy Veled van valami. Nem tudok róla, hogy a kései reggelizés ilyesmit okozna. Én tipikusan 12 után eszem először, alkalmilag van kivétel, az étrendem párszor már változott (bár mindig megmarad a sok zöldség és a sok zsír), de a székletem mindig teljesen jó.
2014. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És a bor miért vált ki ilyen hatást?
2014. okt. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!