Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Beleőrülök az evésbe! Mit...

Beleőrülök az evésbe! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Állandóan a kaján jár az eszem, hogy mit ehetnék, mindig recepteket nézegetek meg kajákról képeket. Akkor is eszek ha nem vagyok éhes. Sokszor rosszul érzem magam amiatt hogy valamit nem ettem meg és meg fog romlani, és inkább megeszem. A kajálás miatt sokszor inkább itthon maradok enni és főzni,és nem járok el sehova. Mindenben keresem a káros anyagokat meg a kalóriát. Nem bírom már ezt hogy csak e körül jár az agyam...Segítsetek! Nem tudom már mit tehetnék, hogy normális életem legyen!?
2014. okt. 23. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus, ennyi!
2014. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hú ez egy kegyetlen állapot, én is tudom milyen, kb én is ebben vagyok..


kivéve akkor ha fáj a hasam, ugyanis, gyakran előfordul szerencsére csak enyhe hasfájás..


vannak barátaid?

nekem nincs túl sok, ez lehet a gond:\

hobbid amit igazán szeretsz?

2014. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csicsóka200 válasza:
Hát nekem is volt ilyen de nekem nem ennyire durva nekem egyszerűen csak rágcsálnom kellett mindig! Aztán rájöttem ha rágózom akkor még csak éhes se vagyok folyton! Próbáld ki!
2014. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andybaker válasza:

Szia, sikerült vmi megoldást találnod?

Én több mint 20 éve küzdök ezzel....

2021. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez a videó nyitotta fel a szemem, egyenlőre angolul


( Hogyan tüntessük el a betegségeket )

https://www.youtube.com/watch?v=gaY4m00wXpw

2021. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!