Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleőrülök, mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök, mit tehetnék? Beleszerettem!

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akivel kb 2 és fél éve ismerkedtem meg. már akkor nagyon bejött nekem, de még nem éreztem olyan komolynak a dolgot, és mivel elég csendes, visszahúzódó vagyok nem léptem semmit. Viszont az utóbbi fél évben rájöttem, hogy őrülten szerelmes vagyok belé, nem tudom (és nem is akarom) kiverni a fejemből, szeretem őt. Viszont most épp van barátja de ettől függetlenül sokat szoktunk beszélgetni és nagyon jóban vagyunk. Segítsetek, mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek hozzá? (nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát, mert nekem fontos, hogy Ő boldog legyen, de nagyon bánt, hogy nem én vagyok az, aki boldoggá teszi)

Kérlek adjatok ötleteket!

16/F

Ő 16/L



2013. márc. 16. 22:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
35%
Verd ki,ne a csajt hanem a brét.Jobb lesz meglátod.
2013. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
85%
Sztem mond el neki amit érzel, mert később bánni fogod. Ha szólsz neki lehet később vele fogod leélni az életed.. Én ezt tenném a helyedben!
2013. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
de hogy mondjam el neki, mikor barátja van? Nem akarok tahó lenni! :/
2013. márc. 16. 22:51
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az hogy nagyon fiatalok vagytok így szinte garantált hogy nem a mostani párja a nagy ő a lánynak. Persze vannak kivételek de eléggé ritka hogy ilyen fiatal korban kezdődő kapcsolatok nagyon tartósan legyenek még csak most ismeri meg a nőiességét sokat változik ahogy a társa is zűrös időszak ez. Nagy valószínűséggel szűz is a lány és egyáltalán nem biztos hogy a mostani sráccal fogja elveszíteni. Megvan az esélye hogy x időn belül újra szabad lesz. Becsülendő hogy nem akarsz a kapcsolatba belepiszkítani tartsd meg később is ezt a jó tulajdonságodat. Szerintem éld a életed de azért figyelj lehet hamarosan eljön a te időd. Akkor pedig miután persze megvárod a szakítás utáni időszakot akkor nem érdemes rányomulni beveted magad be is kell. Adsz neki egy kis időt de ott leszel mellette és idővel szint vallasz.
2013. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 petrushhh ***** válasza:
100%
16 vagyok és lány. velem is megtörtént szinte ugyanez az eset. a fiú aki tetszett tök közeli barátom volt, beleszerettem. mikor rászántam magam h elmondom neki kiderült h összejött valami lánnyal..... nagyon összetörtem. és elmondtam a barátnőmnek. rá egy 2 hónapra szülinapibulit rendezett a FIÚ, engem is meghívott. elmentem de nagyon pocsékul éreztem magam (gondolhatod ott falták egymást elöttem), így a barátnőmnek elege lett és elkezdett kioktatni a bulin h feljtsem már el őt stb. mer ő ezt már nem bírja. pechhemre a FIÚ végig hallotta a barátnőm monológját. És képzeld mint egy filmben odajött és megcsókolt.... (oké azt ne vegyük bele h az akkori csaja milyen vitát rendezett le...) Most együtt vagyok VELE. úgyhogy azt tanácsolnám neked h mindenképp tisztázd a helyzetet és mondd el a csajnak mit érzel mert látod még jól sülhet el. :) DRUKKOLOK NEKED!!!! Ha van vmi fejlemény írj! SOK SIKERT!!!!
2013. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
azt tudom róla, hogy már nem szűz, de engem nem zavar, mert azt is tudom, hogy kivel vesztette el, ugyanis jóban vagyok a sráccal és 2 évig voltak együtt. Azon túl, nagyon jóban vagyok a csajjal, de csak baráti szinten :/ szóval napi rendszerességgel beszélgetünk és elvileg,ha minden igaz, a héten is átjön valamelyik nap! :) akkor sem akarok bunkó lenni, ezért azt szeretném kérdezni, hogy mi az amit egy ilyen találkán még megcsinálhatok, és mi számít már bunkóságnak, esetleg miből vághatja le azonnal, hogy mi a helyzet (nehogy "lebukjak" ) ?
2013. márc. 18. 16:29
 7/39 petrushhh ***** válasza:
100%
egyébként az lenne a legjobb ha az a fiú (aki a barátnőddel van) nem törődne vele annyit. mer akkor mondjuk többet lehetnél vele. és akkor hátha rájönne a lány h veled jobb lehet. uuuu annyira sajnállak. olyan nehéz ez. (főleg neked) de most komolyan itt ülök a gép elött és töröm a fejem, h mi lenne neked most a jó. mondtad h átjön hozzád egy nap. na akkor mittomén leülhetnétek az ágyadra (vagy mindegy), és beszélgethetnétek, miközben a szemébe nézel. hátha . és itt jönne aza a heppy end h megcsókoljátok egymást. de ez azért elég meseország.... én a helyedben elmondanám neki. tudom h ott motoszkál a fejedben az h bunko leszel, de egy ilyen helyzet talán jól sülhet el. istenem nagyon drukkolok.
2013. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
mostmár tényleg csak annyi a gond, hogy elkezdünk beszélgetni, de sajnos mindig annyira zavarba jövök, mikor ott van velem szemben, hogy lefagyok, és nem tudok összefüggően, értelmesen beszélni túl sokáig, pedig közös téma lenne nem is kevés mert mind a ketten nagyon szeretnjük az állatokat, én állattenyésztést és növénytermesztést tanulok, ő sima gimibe jár, de mikor legutóbb itt volt egy órán keresztül az állattenyésztés füzetemet bújta! xD mégis, mikor egyszer valami másról kezdenék el beszélgetni vele, nem jut eszembe semmi, lefagyok és ilyenkor szoktam benyögni, hogy akkor nézzünk egy filmet! :/
2013. márc. 18. 17:06
 9/39 petrushhh ***** válasza:
itt már csak azt ajánlhatom, hogy nagyon erősen készülj rá. tudod mint a filmekben mond el a tükörben (többszöt is :) )
2013. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D úgy az egészet, hogy egyáltalán leálltál nekem segíteni! :D köszi! :D :D
2013. márc. 18. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!