Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Falásrohamaim vannak, néha a...

Falásrohamaim vannak, néha a bűntudattól hánytatom magam, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Kb 4hónapja kezdődött,a régi egészséges napi 5étkezés kiszámolt ch,fehérje után egyszer csak reggelente egy zacskó keksz,liter kakaó,tízórai chips,táblacsoki ,ebéd normális kaja,uzsonna kakaós csiga,vacsora chips,kóla. eleinte alig bírtam megenni,de csak ettem amíg el nem fogyott,szinte hányingerem volt annyit tömtem magamba.aztán később meg se kottyant és ez megy hónapok óta. mérhetetlen adagokat képes vagyok betömni,10kilóval vagyok több! amikor erre rájöttem a falás után kimentem hánytatni magam. nem gyakran teszem ezt meg,csak néha,hetente egyszer nagyon max kétszer. tegnap egy egész doboz müzlit ettem meg,rá egy liter tej és többszörösen meghánytattam magam.

nem tudok mit tenni,egyszerűen ha előttem van az édesség megőrülök és addig eszem amíg el nem fogyasztom..mit tegyek?? undorodok magamtól,ez a hájas malac legszívesebben késbe futnék..


2014. okt. 30. 13:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem először is keress fel egy pszichológust. Ne gyűlöld meg a tested, mert az nem segít. Próbálj meg felállítani magadnak egy szabályrendszert, például, hogy csak ötször eszel egy nap és nem sokat. A testmozgás pedig segíthet a pluszkilók leadásában. Amikor rád tör ez az éhségérzet akkor esetleg próbáld meg valami egészséges, nem annyira hizlaló kajával enyhíteni. Mondjuk salátával vagy gyümölcscsel. ÉS NE HÁNYTASD MAGAD! Az nem megoldás semmire. Remélem jobban leszel. Sok sikert! És kitartás! :)
2014. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bulimiás vagy, vagyis, még csak kezdesz, ám ha nem mész azonnal szakemberhez, bele is kerülsz.
2014. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!