Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron sikerült lefogynom egy...

Nyáron sikerült lefogynom egy dietetikus által előírt étrenddel meg sporttal. Most ez mellett falásrohamaim vannak. Miért?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Egy dietetikus előírt nekem egy 1400 kalóriás étrendet. Nyáron semmi probléma nem volt,lefogytam 10 kg.t úgy , hogy mellette futottam heti 4-szer 8-10 km.t. Mostanra viszont rettentő nagy falásrohamok jönnek rám. Hetente több alkalommal.(főleg édességek) hetek óta megeszek 3-3500 kalóriát akár. Azóta híztam is 3 kg.t

Miért van ez? Mit tegyek? Segítsetek! :(

160/58


2013. ápr. 16. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
nyáron szerintem kevésbé van az embernek étvágya mint most vagy télen.Próbálj inkább gyümölcsöket enni édesség helyett és gondolj arra hogy jól kell kinézned a fürdőruhában:P
2013. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!