Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki elátna valami jo...

Oláh ginet kérdése:

Valaki elátna valami jo tanácsal hogyan fogyhatnék legalább 20 kilot mozgás éhezés nélkül?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Forgasd a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet, hidd el, rengeteget segít!
2014. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan szidják a módszert, de a 90 napos diétával éhezés nélkül 30 kg szaladt le a barátnőmről. 100kg-al kezdte. Rólam 15kg ment le 85kg-ról indultam. Nem volt éhezés és kalóriaszámlálás, csak az ennivalók típusát kellett betartani. A mindmegette.hu-ról néztem a recepteket a diétához. Szénhidrát napon pizzát, csokit, kekszet, fagyit és egyéb édességet is lehet enni és mégis leszaladtak a kilók. Biztos van tudományosabb megoldás is, de ez nekünk tényleg bevált. Egy ismerősöm azt mondta hogy próbáljam meg két hétig , ha nem jön be addig is jókat ettem, ha bejön tudom folytatni. Az első két hét alatt szaladt le az első nyolc kg rólam, ezért tovább folytattam mert kényelmes volt.
2014. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
diéta és mozgás összhangban van a súlyfelesleggel, de ha fogyókúrázni akarsz (pl 90 napos) akkor valószínűleg jojóeffektus lesz belőle, nem a mesékben élünk, ha tartósan le akarsz fogyni azért tényleg tenni kell
2014. nov. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozgás nélkül nem fogsz fogyni, tapasztalatból mondom. Ha fogysz, akkor csak izomból fogsz fogyni és vizet veszíteni. A fogyás 70% étkezésből és 30% mozgásból áll.
2014. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!