Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek? Lassan két hete...

Szerintetek? Lassan két hete nem tudok normálisan enni pl. tegnap megettem egy fél kiflit előtte lévő nap egy sajtot ma még semmit nem tudtam enni nem kívánom

Figyelt kérdés
de nem hinném hogy anorexia mert semmit nem fogyok...
2014. nov. 5. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

velem is ez van de csak amiota elkezdtem fogyokurazni. :D a suliban megeszek egy fel szendvicset (regebben kettot ettem meg es utana meg ehes voltam), menzan semmit sem eszem mert nem illik az etrendembe. haza erek 4 korul, mivel egyedul vagyok itthon par honapig, elkezdek takaritani, mosni, kutyat setaltatok, tanulok stb. ilyen este nyolc korul eszembe jut, hogy ennem kene valamit es vagy neki allok fozni valami kis csirkemellet, vagy nem eszek mert lusta vagyok meg csinalni :D


nem tudom, hogy ez mennyire gond, vagy nem gond. engem inkabb az aggaszt, hogy nagyon keveset iszom, szerintem 1 liter sincs. (egy masfel literes vizesuvegbol 2-3 napig elvagyok)

2014. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!