Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van ez az érzés?

Mitől van ez az érzés?

Figyelt kérdés

Olyan hányingerem van ma reggel óta hogy az nem igaz. De még nem hánytam. Tegnap eszméletlenül kívántam egy kis hambugert, ettem is. Ma már ha eszembe jut rosszul vagyok kiráz a hideg és rám jön a hányinger. Pedig finmo volt de most úgy érzem hogy soha többé nem ennék és fúj és blee...

(amugy gyógyulófélben vagyok mandulagyulladással, már szinte meg is gyógyultam, de lehet ezaz antibiotikum miatt van?)


2010. jan. 29. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon jól esett és faltad, és a mandula gyullaldásodra kapott antibiotikum is okozhat hányingert. Vegyél be B6ot, vagy B1-et. De lehet jobb lenne ha kihánynád a hamit, szerintem gyomorrontás lesz itt a fő ok.
2010. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!