Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kávétól illetve energia...

A kávétól illetve energia italtól tényleg fogyok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kávétól igen. Cukor nélkül vagy energia mentesen. Koffein sok fogyasztószerben van.


Energiaital? Tele van cukorral. Kérdés?

2014. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dr. Branyitzky írja, hogy a koffein a szervezetben úgy működik, mint a pajzsmirigy hormon, abba pedig nagyon nem jó belekutyulni: az anyagcserét irányítja. Ha borul, nagyon nehéz kezelni.
2014. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem a kardiológusom mondta, hogy a koffeintabletta az egyik legdurvább cucc vérnyomás meg szívműködés tekintetében.
2014. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sowilo ***** válasza:

Nyilván senki nem hallott még olyat, hogy a koffeintől valakinek "felborult az anyagcseréje", akármit is jelentsen ez.


Olyat sem hallott még senki, hogy a kávétól lefogyott valaki.


Téma lezárva.

2014. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Túlzott az önbizalom. Dr. Branyiczky könyvét nem hallani, olvasni lehet. Akit érint a probléma, annak nagyon is tanácsos.
2014. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sowilo ***** válasza:
Ha megfogalmazza benne, mik az "anyagcserefelborulás" nevű betegség pontos tünetei, akkor elolvasom.
2014. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én annó azért ittam reggelente (reggeli után) egy energiaitalt mert engem mindig kivétel nélkül meghajtott :D

Így rendszeres lett, és már nem kell az energiaital sem.

2015. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!