Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrázom, de a szervezetem...

Fogyókúrázom, de a szervezetem anyagcseréje teljesen a feje tetejére állt, ezért egy hashajtó teakeveréket választottam kiegészítésképpen. Melyik étkezés alkalmával és azon belül étkezés előtt, vagy után igyam?

Figyelt kérdés
A termék pontos megnevezése Mecsek hashajtó teakeverék. Filteres és még az íze is jó, ezért bármikor el tudom készíteni és meginni, de gondolom azért nem étkezés közben kell. Igaz?

2014. dec. 13. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrazni kene hanem normalisan taplalkozni es sportolni.
2014. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit. Tudna valami értelmes választ írni?
2014. dec. 13. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

A hashajtás semmit nem változtat az anyagcserén, nem javít az emésztésen, sejtanyagcserén.


Arra van szükséged, hogy a szervezeted

- jól emésszen

- sejtszinten hatékonyan történjen zsírégetés. Ugye?


Ebben a táplálkozásodnak van szerepe, hashajtással pont az ellenkezőjét csinálod, az 'anti-táplálkozás' hiszen kihajtod magadból amit megettél.


Tiszta étrend kellene sok zöldséggel, moderált fehérjefogyasztással és igény szerinti zsírfogyasztással. Kerülni kellene a problémát okozó fehérjéket, glutén-tejfehérje és egyebek.


Így rendbe lehet hozni a testedet, viszont ezt komolyan kellene venni, utána olvasni, odafigyelni.

2014. dec. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!