Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A keserűsót hashajtás céljából...

A keserűsót hashajtás céljából mikor célszerű használni, étkezés után közvetlenül?

Figyelt kérdés

Heti egyszer használnám!


Előre is köszönöm a válaszokat! 23/L



2013. nov. 22. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Étkézés után kb 1-2 órával érdemes.
2013. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes használni.
2013. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem érdemes használni, mert inkább vízhajtó, mint hashajtó. Baromi egészségtelen.

Egyébként meg hashajtás közben nem eszünk, mert az is egészségtelen. Inkább este, lefekvés előtt használd és akkor reggelre lesz hatása.

2013. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én reggel éhgyomorra szoktam. Kb 2 óra alatt végbemegy a hashajtás, akkor szoktam reggelizni, mikor már nem lell a wc-re rohangálnom.
2013. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ez jó dolog?
2013. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kanál olaj jobban bevált. Fél órán belül hat és semmilyen mellékhatása nem volt eddig. Egyszer mentem wc-re tőle, nem hatszor.
2013. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem jó, mert rossz és lassú az anyagcserém, illetve a vizet is előszeretettel raktározza a szervezetem.
2013. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk életmód kérdése, nem? Erre nem feltétlen egy hashajtó hatású anyag a megoldás. Gondolom én.
2013. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nincs semmi gond az életmódommal.
2013. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze.. csak simán rossz az anyagcseréd, ahogy írtad. De biztos nincs köze az életmódodhoz.


Sem gluténos ételek fogyasztásához, sem tejtermékekhez, hiszen ezeket már rég nem eszed.


Az edzésed qigong gyakorlatokból vagy jógázásból áll, hiszen semmi gond az életmódoddal, tehát gondolnám ezek is alapok :)

2013. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!