Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni. Mit egyek,...

Nem tudok hízni. Mit egyek, hogy felszedjek 10 kilot, de lehetőleg ne csak hasra, hanem mindenhova és ne is legyen szemét kaja?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 18:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hol mondtam én ilyet?Azt mondtam,hogy attól nem lehet hízni,ha csak fehérjét viszel be,utánam is elmagyarázták neked,de te csak ismétled önmagad.Már az első válaszod is arra vall,hogy te jobban tudod,csak a kérdésemre nem tudsz érdemi választ adni.
2014. dec. 18. 09:25
 22/31 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy csakis kizárólag fehérjét kell enned? Kell ch és zsír is, de ha nem akarsz ronda, hájas lenni, akkor kell fehérje is, hogy legyen miből izmot építeni. Természetesen a sport mellett.
2014. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"Akkor ne egyél fehérjét hülyegyerek, zabálj cukrot kólával, chips is mehet estére jó kis oldalas kényérrel, a szaftot is törölgesd ki. Mozogni se mozogj, a boltba mehetsz le legfeljebb kajáért. Ettől garantáltan hízol majd."


Ez konkrétan a fehérjés kommentemre való megsértődés volt,mert ki mertem jelenteni,hogy csak fehérjétől nem lehet hízni+nem szeretnék csak rizs és csirkemell kaján élni.Én is utána tudok nézni étrendeknek.Én arra voltam kíváncsi,hogy mi hatásos,változatos,mikor és mennyit érdemes enni.Gondoltam megkérdezem,hogy ki mit tapasztalt...

2014. dec. 19. 07:27
 24/31 anonim válasza:

Nekem ugyanez a bajom. Alapból vékony vagyok, de más okok miatt paleoztam fél évig Sajnos eléggé lefogytam, pedig változatosan ettem, nagyon sok fehérjét(húst, tojást), zöldségeket. És sportoltam. Porokat én se akartam. Most visszaálltam a "normál" étrendre, mert már utáltam, hogy mindenki mikor meglátott, azzal kezdte, hogy de sovány vagy (173 cm és 55 kg)

Ha mégis tudsz vmi tutit, írd ki ide :)

2014. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Amit én szoktam enni(engem kérdeztél) tök változazos. Sonka, pöri, egészséges kaják is, krémlevesek, csak én is keveset eszek,az a baj. De megfigyeltem, hogy pl ilyenkor ünnepekkor,főleg,ha sok helyre megyünk, és mindenhol terülj-terülj asztalkám van, és nem illik visszautasítani mondjuk egy ebédet,hiába ettem már előtte máshol is, és próbáltam visszafogni magam, nos ,tehát a lényeg,h sokat,rendszeresen. Illetve,amikor régen sportoltam,aerobikoztam, izmosodtam is, főként,tehát nem elhíztam. Úgyhogy mivel én is ilyen vagyok,h am. alig jön rám valami, én eszek szalonnát,kolbászt,bármit, csak sajnos nem rendszeresen többet,mint amennyit szoktam. Én is örülnék most egy pár kg-nak.
2014. dec. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen arra már én is rájöttem,hogy fontos a rendszeresség.Mivel sokat dolgozok,meg olyan a hely,hogy nem nagyon lehet hol enni,így nehéz megoldani.Mindenesetre szívesen fogadok tippeket kajákkal kapcsolatban,hogy kinek mi vált be,ami finom,egészséges és változatos is.Akár heti menüt is.
2014. dec. 20. 11:24
 27/31 turan74 válasza:
Fogyókúrás tippeknek pont az ellenkezőjét csináld.
2015. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Én tavaly 176 centimmel 48 kg voltam..elképzelheted milyen borzalmasan nézhettem ki..:/ viszont tavaly januárban elkezdtem járni edzőterembe..minden edzés után fehérjét ittam, így egyre többet tudtam enni és sikerült híznom :) előtte egy dekát is alig tudtam bármennyit is ettem...most 65 kg vagyok:) és fél év alatt sikerült ennyit felszednem :) egyszerű de nagyon beválik..elhiheted :)
2015. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Közel 20 kg zsírt?Hát,nekem nem hiányzik...
2015. ápr. 9. 23:28
 30/31 anonim válasza:
Előző vagyok...nem zsír volt csak..hanem izom is..de nem árt, ha van rajtad zsír :D csak egy tipp volt, hogyan hízhatsz :D sok sikert :'D
2015. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!