Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől a diétától egészségesen...

Ettől a diétától egészségesen letudok fogyni? Csak néhány kilótól szeretnék megszabadulni, csak ilyen lazább diétára gondoltam.

Figyelt kérdés

Ha délelőtt csak gyümölcsöt eszek. Ebédre főtt ételt persze alacsony kalóriatartalmút. Vacsorára pedig puffasztott rizst egy kevés zöldséggel. S ha napközben netán megéheznék, akkor joghurt vagy joghurital.

Ez így jó vagy változtassak valamit?



2013. nov. 16. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi van, hogy gyümölcsöket a gyümölcscukor miatt nem jó fogyasztani tömény mennyiségben. Ezt nekem is mások tanácsolták és igazuk volt. Reggelire egyél ilyet inkább, hogy rántotta két tojásból, zsiradék nélkül. Hozzá eszel zöldséget de kenyeret nem. Aztán tízóraira mehet egy alma vagy banán.

Ha nap közben megéhezel akkor nem feltétlenül jó, ha joghurtot eszel, némelyikben több a keményítő és a zsír mint egy kétfogásos ebédben. Inkább egyél meg helyette egy kis sovány túrót vagy egy marék diót.


A puffasztott rizst amúgy én reggelire szoktam fogyasztani mondjuk a tojással. Vacsia 2-3 szelet abonett kenyeret eszek meg sonkával és valami zöldséggel. :)

2013. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kollégiumban lakom és reggel nincs igazán időm sütögetni. Esetleg akkor reggelire ennék puffasztott rizst. De akkor a joghurtot hanyagolom. Vacsira műzlit lehet?

A válaszodat nagyon szépen köszönöm.

2013. nov. 16. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hús, zöldségek, tojás, olajos magvak, gyümölcsök az egészségesek.


Te rizst akarsz enni, fél napon át gyümölcsöt, joghurtot és müzlit ennél.

Ez eléggé eltér a jótól, hogy fogysz-e vele azt nem tudjuk, attól függ milyen arányban eszed ezeket.


Jobban visszanyúlhatnál a húsokhoz, zöldségekhez (sok gyümölcs meg pufirizs, joghurt helyett)

2013. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :)
2013. nov. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!