Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így leadhatok néhány kilót?

Így leadhatok néhány kilót?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok,173 centi és 70 kiló,no de az a baj hogy rajtam egy csepp izom sincs.Eldöntöttem hogy minden nap 1 és fél órát sportra szánok,és ezt már kb 1 hete futok fél órát,felülésekből 100,oldalzsír torna.Beszereztem egy szobabicajt és minden nap 50 percet tekerek megállás nélkül.

Az étrendem,kenyér teljesen kizárva,édesség szóba se jöhet,

Tehát reggeli:paradicsom,paprika,egy kevés sajt,és egy kevés száraz szalámi.

Ebéd minden jöhet csak mértékkel amit eddig megettem most annak a 70 százalékát eszem meg.

Vacsora egy rozs kifli ami fogyókúrás.

De azt még nem említettem hogy 78 kiló voltam és eddig leadtam 8 kilót de torna nélkül.Most tornával szerintetek menyre juthatok el ?

Szeretnék én is jól kinézni,hát most nem akarok beképzelt lenni de nem nézek ki rosszul mert sokan modják hogy jóképü vagyok csak én nem vagyok megelégedve magammal,a túlsúly miatt.Szerintetek ilyen étrenddel és sporttal mennyit tudok majd fogyni ?



2013. márc. 11. 09:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a napi 2 joghurtot eszek
2013. márc. 11. 10:05
 2/9 anonim ***** válasza:

173 centi 70 kiló nem lenne vészes, ha nem zsír lenne - ahogy mondod.


De nekem van egy sokkal jobb tanácsom, amivel te is jobban jársz:


Hagyd a fenébe a fogyókúrát! Nincs értelme. Viszont cserébe kezdj el testépíteni!


Keress jó étrendeket hozzá (ált. testúly kg-ban vannak megadva a fehérje / szénhidrát, stb.. értékek), mert a mostani csak arra jó, hogy pár év múlva teljesen tápanyaghiányos legyél... Aztán kezd el edzeni, növelj izmot és hidd el, folyamatosan és látványosan fog eltűnni a zsír!


A súlyod amúgy szerintem tökéletes lesz akkor is, ha nem változik, amint a zsír helyett izom lesz rajtad!


Hajrá!

2013. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon
2013. márc. 11. 10:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod,kedves vagy.
2013. márc. 11. 10:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Követem az utasításaidat :)
2013. márc. 11. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis, hogy fog izmot építeni és fogyni egyszerre? Teljesen más mennyiségű tápanyag kell hozzá. Az elején menni fog 1darabig de utána nem. Nem tud izom tömeget növelni és fogyni zsírból egyszerre.
2013. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismét egy Nobel díj jelölt, aki testépítés közben fogy... ilyen nincs...
2013. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jobban fogyni szeretnék,és utána testépítés :))
2013. márc. 11. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék 1minta étrend, mellé heti 3-4szer 50perc futás és heti 0,5-1kg-t fogsz fogyni. A 16:30as súlyzós utáni hanyagolható ha nem jársz konditerembe.

2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!