Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Héjastól megettem egy narancso...

Héjastól megettem egy narancsot, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Kissé piás állapotban voltam, és megettem héjastól egy egész narancsot("ki ha én nem?"). Lehet belőle valami bajom?

2014. dec. 19. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmm valószínűleg a héja tele van penészedés elleni vegyszerekkel.


Nem igazán vészes, 1 narancs héja aligha rosszabb mint a piázás, kenyérevés meg egyéb átlagos, mindennapi tevékenységek káros összhatása.

2014. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kandírozott narancshéjat sokan esznek, az nagyon finom, persze olyan narancs héjából, ami nincs tele vegyszerekkel, viasszal, penészedésgátlóval, stb.

Ha csak úgy nyersen eszed, akkor egyéni érzékenységtől függ, hogy okoz-e kellemetlen tüneteket, vagy sem. Egy narancs héjától talán nem lesz bajod, eszünk hasonló mérgeket sok más ételben is, de máskor ne igyál annyit, hogy ne tudd mit teszel. :-)

2014. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az én mottóm is.

Csak annyit iszunk, hogy ne tudjuk mit iszunk :D

2014. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!