Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lidl-ben sütött teljes kiörlés...

Lidl-ben sütött teljes kiörlésű kenyér ajánlott fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Arra törekszem, hogy teljesen kizárjam a bolti lisztes dolgokat az életemből. Nagyon szeretek sütni, de kenyeret (teljes kiörlésűt) még nem igazán merek megpróbálni egyedül. Pont ezért mondta anyukám, hogy segít nekem. Ma viszont hozott a Lidl-ből vmi kenyeret arra hivatkozva, hogy barna...de ahhoz képest a teteje fehér liszttel van megszórva és mondjuk egy aranybarna árnyalatnál nem sokkal sötétebb. Na mindegy a szándék a lényeg tudom, csak annyira utálom a boltban sütött dolgokat, hogy gondoltam meg se eszem..persze nem akarom megbántani sem. Szóval szerintetek egyem vagy ne?

2014. dec. 19. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az gondolom a szeletelt, "rozskenyér" ami barna, és tényleg tele van liszttel a teteje. Fél kg-os kiszerelés.

Általában tele van színezékkel, én csak akkor veszek ilyet ha nagyon muszáj.

Vedd inkább pékségben.

2014. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem! Sajnos az a baj, hogy a közelben nincs olyan pékség, ezért szeretnék sútni. Anyut holnap ráveszem valahogy és mondom neki, hogy többet ne vegyen..de addig is mit csináljak azzal amit hozott? :(

14/L

2014. dec. 19. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Mondd meg neki hogy sajnalod de szeretnel egy feszes,sportos testet es ezert maximalisan oda kell figyelned egy ideig...
2014. dec. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a választ! :)
2014. dec. 20. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ami a bolti barna kenyeret illeti, malátával színezett szar. Ami pedig a fogyókúrát, az maláta nélkül is szar.


[link]

2014. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!