Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefekvés előtt mennyi idővel...

Lefekvés előtt mennyi idővel nem ajánlott enni? (nem csak fogyókúra alatt)

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 22:37
 1/6 anonim válasza:
46%
Én úgy tudom, hogy 4-5 órával előtte vacsora.
2014. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

4-5 órával... reggelre éhen halnék


nem szabad közvetlen lefekvés előtt nehezet enni, egyél csak zöldséget, kis saláta és utána fogmosás, arctisztítás stb, megágyazás , még ezeket megcsinálod, és alvás

2014. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
1 órával lefekvés előtt nem jó enni, max keveset, mert ha éjjel az emésztéssel vagy elfoglalva, nem pihened ki magad. Én kb 20 órakor eszek és éjfélkor fekszek. Reggeli 8-kor.
2014. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mért nem ajánlott lefekvés előtt enni?

Ti csak a gyors felszívódású zsíros ételeket ismeritek?

2014. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

közvetlenül ellőtte is ehetsz,csak szénhidrátot nem ajánlatos,vagyis fehérjét kell.

de időszakos böjtben amikor csak este esznek,annak is megvan az előnye,mert tele hassal,magasabb vércukorral,főleg ha még ch is megy,alapból leragad a szemed evés után.

összegezve az össz napi kalória bevitel fogja eldönteni a fogyást,de élettanilag az a természetes,hogy evés után az ember elálmosodik.

nem az,hogy éhgyomorral forgolódik.

2014. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Lefekvés előtt 1-2órával lehet nagyobb mennyiséget enni. Ha egy normál méretű vacsi után rögtön lefekszel, nagy valószínűséggel rosszabbul fogsz aludni, több hülyeséget álmodni. Kisebb adagot, pár falat ezt-azt lehet közvetlenül alvás előtt is bekapni.
2014. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!