Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok éhes?

Miért nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Ma eddig ennyit ettem:

R: 40 g zabkása vízzel kifőzve, bele 1tk fahéj 2tk xilit

E: 100 g párolt pangasius hal, kb. 300g pároltkáposztával

ez eddig összesen kb 500 kalória. És azóta nem vagyok éhes, pedig ez már 2 órája volt. Nemazt mondom, hogy nem tudnék enni, mert férne belém, mondjuk egy alma, vagy valami, de akkor meg tök tele lennék, azt az érzést meg utálom. Szerintem legközelebb vacsizni fogok 7 óra körül zöldséglevest (hús is van benne) mert anya azt csinál most épp, és imádom:$ de ha abból meg is eszek egy nagy tányérral akkor is max. 300 kcal. Így az egész nap bevitt kalóriám csak 800kcal kb. ami tudom, hogy nagyon kevés, bár súlytartó diétán vagyok, de akkor is..:/ Ez így egészséges? Nem kívánok többet..Félek, hogy most ez így megy 2-3 hétig, és utána ha esetleg megjön kicsit jobban az étvágyam, akkor kb. 1200 kalóriától is hízni fogok, amivel alapból még fogynom kéne. Fennáll ennek az esélye?:S Lehet az a baj, hogy nagyon sokat iszok, és eltelít..


2014. nov. 2. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
ott a válasz a végén. nekem ilyen kajáktol alapbol nem lenne étvágyam!!! egyél szalonnát zöldséggel!!!
2014. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!