Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek annak érdekében,...

Mit tehetek annak érdekében, hogy megfelelő legyen az alkatom? (többi lent) 15/F

Figyelt kérdés
Most éppen (karácsonyi vacsora meg minden után) 52kg és 173cm vagyok. Igazából anyu be akart méretni a metodic-nál, hogy majd úgy szedjek fel magamra egy kis tömeget, egyébként már én is kezdtem magamon észrevenni, hogy milyen vékony vagyok, ugyanis az olyan ruhákat szeretem, amelyek nem lógnak rajtam. Most 10.-es vagyok a gimiben, és emmellett zenélek, tehát nincsen túl sok időm hozzá, hogy rendszeresen sportoljak, meg egy kicsit lusta is vagyok hozzá.:D És a menzába járok enni, de ott sosem lakok jól, ezért el szoktam utána járni a Lipótiba. Ha fontos lenne még: édesszájú is vagyok, meg tanulás közben szeretek enni, nassolni, így előfordul, hogy hajnali egykor is eszek. Reggelizni nem nagyon szoktam, mert a sulibüfé drága, és nem szeretek korán felkelni.

2014. dec. 26. 23:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Megfelelő alkat alatt egyébként azt értem, hogy jól álljaon rajtam az S-es póló(csak azért, mert jelenleg 24cm a karom átmérője bicebsznél), és a 30/32-es nadrág. Vagy esetleg várjak még, mert egy kicsit későn érő is vagyok?
2014. dec. 26. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!