Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhgyomorra kell a Biocard...

Éhgyomorra kell a Biocard tesztet elvégezni?

Figyelt kérdés
Szeretném kideríteni,hogy van-e liszt-,ill. tejérzékenységem? Ha sikerül kérnem laborbeutalót,akkor ott,ha nem akkor az otthoni Biocard teszttel.Éhgyomorra kell elvégezni ezeket a vizsgálatokat,vagy ajánlatos enni előtte glutén -ill. tejtartalmú ételt?
2010. febr. 3. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom hogy éhgyomorral kell e menni.

Én éhgyomorra mentem mert előtte volt gyomortükrözés is,de én szerintem inkább úgy menj:),az a legjobb.ha lisztérzékeny vagy a véredben addig benne lesz az ellenanyag amíg nem diétázol jó ideje:)

2010. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hallottam a rejtett lisztérzékenységről és azt szeretném kideríteni,mert nincsenek tüneteim,de állítólag más betegségek (ami nekem van) előidézéséhez hozzájárul.

Viszont egy hete próbáom a glutén és tejmentes diétát.Ma sikerült laborbeutalót kapnom,ezért gondoltam,hogy ma és holnap reggel ennék glutén és tejtartalmú ételeket.Más vizsgálat nem lesz,csak ételérzékenység,ezért kérdeztem,hogy éhgyomorra kell-e mennem,vagy direkt jó ha eszek vérvétel előtt?

2010. febr. 4. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

hát azt most pontosan nem tudom,ha már 1 hete tartasz diétát akkor is szerintem kimutatható.:)

lassan ürül ki a vérből az ellen anyag én úgy tudom.

nekem majd áprilisba kell visszamenni kontrollra,mert ha jól tartom a diétát már nincsen benne ellenanyag,ezért gondolom úgy hogy lassan ürül:)

2010. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem menj éhgyomorral,a rendes vérvételre is úgy kell menni:)
2010. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,már túlestem rajta.2-3 hetet izgulok az eredményért!
2010. febr. 5. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!