Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak hashajtóval tudom elvégez...

Csak hashajtóval tudom elvégezni a dolgom, akkor is csak egy héten egyszer. Miért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon káros és tönkreteszi a beleimet, de sajnos másképp nem megy. Csak hétvégén tudok bevenni, mert hét közben még suliba járok, és nem kiszámítható, hogy mikor van hatása. Amikor nem veszek be, fel van puffadva a hasam és nagyon fáj, ezt hétfőtől péntekig kell elviselnem.
2011. szept. 10. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen bélrenyheség nekem már 6-7 éve és nem igaz hogy ha ezt azt eszik az ember akkor lesz.Pld most a tavasszal volt másfél hónap amikor ha naponta többször is erőltetve volt spontán de aztán abbamaradt pedig tök ugyanazt eszem mint akkor.Hiába ettem tepertőt akkor se volt.
2011. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem segítene ha sporolnál valamit?
2011. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert hashajtót szedsz, és hozzászokott a szervezeted, bélrenyheség alakult ki nálad (minek dolgozzak, ha úgyis elvégzik helyettem a melót?). Le kéne állni vele, mert esélyes, h enélkül már az életben többet nem fogsz tudni nagywc-zni.
2011. szept. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább használj házi főzésű szilvalekvárt. Nagyon jó székletlazító.
2011. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!