Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves lány vagyok! Tegnap...

14 éves lány vagyok! Tegnap este ki kellett hívni az orvost mert annyira fajt a gyomrom! Azt mondta valiszinu gyomorrontasom van! A tobbi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egesz ejszaka nem aludtam.ma is szenvedek.egyszeruen ugy faj a gyomrom h meghalok. nem tudon mit ehettem ma csak joghurtot ettem meg kekszet es teat ittam. segitsetek mit tegyek,h jobb legyen! mi van ha ma sem tudok aludni?holnap suli!? semmi gyogyszer nem hat!
2015. jan. 4. 15:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom h valaszoltal. rendben most eszek valamit mondjuk fottkrumplit. nagyon remelem hogy gyomorrontasom van. vettem nospat is be,de nem ertem hogy miert nem jo,amikor ra van irva,h gyomorgorcsre is jo. ez talan nekem nem hat!
2015. jan. 4. 15:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Szívesen!:) Hát, azért nem csodaszer, jó is lenne, ha mindent megoldana a NOS-SPA!:) Egyél, próbálj apránként folyamatosan folyadékot inni, és pihenj! Nézz valamit , ami igazán kikapcsol, az csodákra képes ilyenkor!:)

Jobbulást!

2015. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
koszonom a jotanacsokat. megfogadom oket!:)
2015. jan. 4. 15:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Jobbulást.


Ha ételmérgezés, akkor majd elmúlik. Addig a suli irreleváns.

2015. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!