Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez hogy lehetseges?

Ez hogy lehetseges?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elkezdtem atlétika edzésekre járni + otthon tornáztam nagyon sokat. Szeptemberben voltam 62 kg és most vagyok 67.1 és a ruháim nagyok rám, a csipőm és a derekam is kisebb lett, de én mégis híztam. 180 cm vagyok 15/L. Érzem magamon, hogy már nem vagyok olyan kövér, de mikor ráálltam a mérlegre majdnem sírtam:( 60 kg alá szeretnék menni, de nem tudok fogyni es nagyon csunyanak és kövérnek találom magam.

2015. jan. 6. 01:06
 1/4 Silurus ***** válasza:
Úgy hogy az edzésektől valószínűleg sokkal jobb lett az alakod. Az izomnak nagyobb a tömege mint a zsírnak, így bár a mérleg szerint híztál, viszont a méreteid helyenként csökkentek. A 180-as magassághoz pedig teljesen normális a 70KG, főleg ha közben sportolsz is. Az önképed viszont pszichológiai problémát sejtet, ha nem változik szerintem keress fel egy szakembert.
2015. jan. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj az onkepemmel, csak kovernel gondolom magam.... Korulottem mindenki vekony es senkinek sem er ossze a combja es mindenki gyonyoru csak en nem
2015. jan. 6. 14:53
 3/4 nittro válasza:
Folytasd csak egész nyugodtan az atlétikát! Mellette, és kiegyensúlyozott étrenddel ha beáll (tehát nincs jojózás) mondjuk 66kg-ra, az az alkatodnak megfelelően pont jó. 60kg alatt 180cm magasan szerintem is túl kevés lenne.
2015. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Silurus ***** válasza:
Pont ezért mondtam, mert kövérnek gondolod magad miközben nyilvánvalóan nem vagy az. Az hogy vékony lányokkal vagy körülvéve nem jelent semmit. A hozzád hasonló cm/kg aránnyal rendelkező lányok sokkal nőiesebbek és szebbek. Ne abból indulj ki hogy a tv-ben mindenki 40 kiló vasággyal együtt. Ha a fiúknak akarsz tetszeni akkor sportolj tovább és fogadd el magad, ha a divatnak akarsz megfelelni akkor lehet hogy anorexiás leszel.
2015. jan. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!