Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Extrém paradicsomleves-fogyasz...

Extrém paradicsomleves-fogyasztás normális?

Figyelt kérdés

Tudom,h rettentő idióta a kérdés, de próbáltam guglizni,és nem találtam semmit.

Nemsokára 6 éves a lányom,és nagyon sűrűn kér paradicsomlevest. 2 hetente adom be a derekam,de ez a joker kaja amúgy. Na most eddig is addig ette,amig volt, de most főztem 2 litert, fél kilő betűtésztával, 1kor jött el az oviból és most eszi a 4ik dugig-tányérral. Elgondolkodtam.. szedi az Actival-kidet, valami egyéb hiánya van és azért kell ennyire, vagy csak ennyire szereti? és nem savasíthatja el nagyon? Nem lesz ebből baj? Adok én neki,amennyit szeretne,csak nekem ez már egy picit extrém..



2015. jan. 9. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A paradicsom alapvetően jó.


A búzaliszt tészta viszont sajnos nagyon nem!

2015. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt olvastam sok benne az A, B, C vitamin, gombás fertőzésekre jó, gyulladásokra a paradicsom.

Én is nagyon szeretem és sokat eszem belőle (ha szezonja van, 5-6-ot is meg tudok belőle egyszerre - saját termesztés). Szerintem csinálhatsz neki hetente is, az szerintem nem lesz sok.

Akkor szoktam kívánós lenni, ha valami hiányzik a szervezetemből.

2015. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő már vagy 1 éve kívánós erre. Pont ez a gondom,hiszen elvileg amellett,h az óvódában viszonylag "teljeskörű" étkezést kap, ezt mindíg kéri,kívánja. És mg szedi a vitamint is..
2015. jan. 9. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Amig eszik mást is, és nem fájdul meg a pocija a sok valóban savas paritól, nincs min aggódni majd elmúlik idővel, hiszen mindenkinek változik az ízlése. Az én keresztfiam kicsi korában ketchup-os kenyeret akart enni állandóan. Elég sűrűn kapott is, semmi baja sem lett tőle. Amióta "benőtt a feje lágya" és felfogja a vegyes táplálkozás jelentőségét, már nem kell "harcolnia" az anyjának, hogy mást is egyen, de ettől függetlenül a mai napig szereti.
2015. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm,akkor nem pörgök rajta :) Tényleg hasznos volt a beszélgetés,köszönöm :))
2015. jan. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!