Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony vagyok, de nem feszes...

Vékony vagyok, de nem feszes a bőröm. Hogyan táplálkozzak?

Figyelt kérdés
Mások szerint túl vékony is vagyok. Szerintem a súlyom jó, de az alakomon lehetne formálni. Nem elég feszesek a tábaim, lötyögnek :D Szóval ha ugyanígy eszem mint eddig, de sportolok és fitnesz dvd-ket csinálok (azért nem viszem túlzásba :D) Akkor az jó? Nem fogok tőle méginkább fogyni?
2010. febr. 6. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Annyira imádom az ilyen kérdéseket, amiben nincs semmi konkrét... mások szerint ilyen, de szerinted olyan, úgy eszel ahogy, sportolok... Könyörgöm... hány kiló vagy, hány éves, milyen magas, mennyit sportolsz, hetente hányszor, mit eszel, hányszor eszel...


Ha én azt kérdezném tőled, hogy én sikertelen ember vagyok mások szerint, de szerintem nem. Ha amit eddig csináltam azt kicsit másképp csinálom, akkor az jó szerinted? :D :D :D Na ennyit lehet kihámozni a te kérdésedből is...

2010. febr. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én értem miről beszélsz, azért ilyen a bőröd mert nem sportolsz !!! Sose kérdezted magadtól, hogy valyon egyes nagydarab emberek miért rendelkeznek olyan feszes bőrrel ? Ha a tested térfogatáról beszélünk akkor a kaja fontos szerepet játszik, ha viszont a bőr feszességéről beszélünk akkor oda sport kell ! Nem elég vékonynak lenni, amint látod, SŐT.....sokkal szebb egy szélesebb ember aki rendszeresen sportol és egészséges :-)
2010. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló - jogos..: 175 centi vagyok és 55 kg, 17 éves. Mostantól hetente egyszer 2 órát röplabdázom és otthon szoktam heti 1x-2x fél órás fitnessz dvd-ket csinálni (rubint réke, pump it up) Azt nemtudom pontosan felsorolni hogy mit eszek, de úgy kb mindent, csak nem olyan sokat. és így tartom a súlyomat.

Szóval ha ezt így folytatom akkor nem fogok még inkább lefogyni tőle? Mert én csak feszesebb testet akarok.

2010. febr. 6. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A táplálkozáson múlik minden, bárki bármit mondd. Ezt vallják a dietetikusok, élsportolók, sportorvosok... Én mindhárom vagyok-voltam. A szervezet abból tud építkezni amit adsz neki, ha az szemét kaja, kevés jóminőségű tápanyaggal, sok cukorral, zsírral, és kevés fehérjével, akkor sosem leszel olyan amilyen szeretnél... Egy autót is lehet milliókért tunningolni, átfényezni, jó nagy felniket tenni rá, versenygumikat venni... ha nincs benne jóminőségű üzemanyag, akkor el sem indul, nemhogy nyerő legyen... Ez az embernél is így működik. Amíg egy Rubint Rékás bohóckodás éget 3-400 kalóriát, és esetleg építene egy kis izmot, addig ha nem viszel be kellő időben, kellő mennyiségű fehérjént, és jó szénhidrátot, nem fog történni semmi... miből épüljön a tested? Levegőből? 3-400 kalória meg nagyjából 8 kocka milkacsoki, vagy 10dkg tészta... szóval könnyen meg lehet zabálni... könnyebben, mint ledolgozni :)
2010. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!