Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy lelehet fogyni ha nem eszek?

Úgy lelehet fogyni ha nem eszek?

Figyelt kérdés

Már idegesít a kinézetem, néha csúfolnak is, de nem mindig. Így lehet fogyni?

13/L


Bocsi a megfogalmazásért, tudtok segíteni?


2010. febr. 6. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Azt ne tedd hogy nem eszel, legyengül a szervezeted, és sokkal nagyobb bajod lesz belőle mint gondolnád! Kiürülnek fontos tápanyagok, vitaminok, és vashiányos, depis is lehetel tőle. Már ha csak keveset vacsorázol, az sokat segít. Fejlődő a szervezeted, nem büntetheted, mert visszaüt a későbbiek során. A csúfolódokat nem meg se hallgasd. Egy kis torna, járjál el úszni, az megerősít és karcsúsít is.
2010. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem is eszek sokat, szoktam mozogni is akkor miért van? Amúgy az embereknek hány éves korukig fejlődik a szervezete?
2010. febr. 6. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem eszel leáll az anyagcseréd..(értsd kaki,pici xD) tehát ha ezek nem ürülnek ki,nem fogysz egy dekát se..olyanok kell enned ami tápláló és élénkiti az anyagcserédet és persze emellett kevés kalória.ennyi. ja és mozgás nélkül ne várj sokat :)
2010. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van olyan dvd hogy Norbi duci tréning, vedd meg és csináld. Tényleg hatásos, a koplalás nem az mert visszahízol hamar és még rosszabb lesz. Na meg le is gyengülsz, meg a többi...

[link]

2010. febr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel sokat és sportolsz, akkor valószínűleg nőni fogsz. Akkor szoktak az emberek felszedni pár kilót.

Ezt a koplalást meg ne csináld, mert egyenes út vezet az anorexiához, ami nagyon rossz. Ne egyél sok édességet, lefekvés előtt három órával már semmit, és mozogj. És ne foglalkozz azokkal, akik csúfolnak. Az osztályomban a fiúk engem is mindig csúfoltak, hogy "kövér vagyok", a pár évvel idősebbek meg azóta is körüllengnek. :D Mert nem kövér vagyok, csak nőies... Az osztályom pedig még gyerek volt, és nem értették, hogy egyáltalán NEM szép a csontkollekció.

2010. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát így biztos nem.Barátnőm úgy fogyott le hogy este 6 után semmit nem evett.A másik meg van a szűztea ami biztosítja a mindennapi anyagcserét tehát hogy tudj nagy wc-ni.
2010. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, akkor fogysz, de utána még jobban hízol. Ajánlom a teljes őrlésű lisztet, a gyümölcscukrot, az olívaolajat, és a rendszeres sportot.
2010. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!