Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25 nap alatt lelehet fogyni 8...

25 nap alatt lelehet fogyni 8 kilót diétával?

Figyelt kérdés
Asztmás vok így a kemény terhelő fizikai edzés sajna kilőve.
2011. jún. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
úszni és bringázni te is tudsz, beszéld meg az orvosoddal, milyen sportot ajánl...de egy tuti, még egy megterhelő, intenzív edzés is kisebb kockázattal jár egy asztmásnak, mint egy koplalókúra
2011. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azért nem koplalnék ilyen átlag étkezés meglesz de nem úgy mind eddig kicsit válogatott módon , másrészt azért félek ettől mert már egy hetes napi 2órás edzés kiütött egyszer. és akkor szívtam vele mert még egy gyulladást is összeszedtem valahogy.
2011. jún. 12. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

25 nap alatt 8 kg az koplalás


nem napi 2 órát kell edzeni, hanem fokozatosan kell emelni az adagot...konzultálj az orvosoddal!

2011. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig így leírva a 8 kiló nem tűnik soknak : ) és ahhoz képest amennyit enni szoktam nem hiszem hogy koplalás lesz 110kg vok és 196cm magas kis energiavesztesség inkább.
2011. jún. 12. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen magassággal férfi vagy.

8 kg-ot egy férfi ennyi idő alatt gond nélkül le tud adni!!! Vannak erre jól bevált drasztikus, monoton diéták.

De sajnos, ezek nagyon izomveszteséggel járnak, és egy nőnél is, de egy férfinél a nagy izomvesztés tiszta katasztrófa. A férfi test, arc drasztikusan összeesik. Ez mind egy beteges megjelenést eredményez, szóval szerintem ez nem éri meg.


Amúgy az én barátom 194 cm, 130 kg volt, jelenleg 111 kg. közel 20 kg-ot fogyott, de mellette fut és súlyzózik.

Sajnos egyszerre nem lehet fogyni és izmot építeni, de lényeges, hogy az aerob, kardió edzések mellett, az izmaink megtartásásra is figyeljünk!

Hidd el nincs csúnyább egy löttyedt testnél, akkor már inkább legyen feszes egy kis zsírtól. Szóval ne akard hirtelen megváltani a világot, de kezd el a diétát és az edzést.

2011. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!