Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lelehet gyorsan fogyni?

Így lelehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Ha nem vacsorázol,és nem nasizok, sportolok(futok,bicózok) lenne erre 3 hetem. Így láthatóan fogok fogyni?
2011. ápr. 22. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-3 kg-t biztos, ha iszogatsz mindnnap 1-2 l zöld teát akkor 3 biztos
2011. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vacsi is kell.

Legjobb a túró. Megehetsz 250 g túrót is, persze zsírszegényet.

2011. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ha már vacsizok számít hogy mikor? mi a jó? ha 6 órakkor vagy az is jó ha 8-fél9 körül?
2011. ápr. 22. 14:11
 4/12 anonim ***** válasza:

egyél délig gyümölcsöt, egy ebédet délben, háromkor is egyél valamit de ne olyan sokat mint ebédre, és vacsira salátát amennyit csak akarsz..


első voltam.

2011. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és a vacsi 6 kor legyen, utána már tilos enni, bocsi, ha fogyni akarsz ez van.
2011. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ÚÚúúristen legalább ne mond már folyamatosan a 6 után nem evéses baromságodat.. te :DD


Lefekvés előtt nem kéne enni 2 órával, de ez sem fogyókúra miatt, hanem hogy jól aludj!


Ha akarsz ehetsz akár éjjel 1-kor is, de CSAK FEHÉRJÉT!

2011. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D remélem sikerül kibírnom és lefogyok :)
2011. ápr. 22. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:
te se sokat értesz a fogyókúrához..
2011. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor meséld el nekem, hogy milyen a sikeres fogyókúra.


Eléggé kíváncsi vagyok rá úgy, hogy leadtam több, mint 60 kg-t és mindent dietetikustól és személyi edzőtől tanultam. Hallgatlak okoskám. :)


Amúgy egyik alap dolog, hogy nem szabad éheztetni a szervezetet. Nos nézzük, te eszel este 6-kor. Utána legközelebb már csak reggel kb 7-8-kor eszel, az több, mint 12 óra. Mi ez, ha nem koplalás?


De hát én úgysem értek a fogyókúrához, tényleg :DD Osztogasd csak a buta tanácsaidat, azok is ugyanolyan buták akik megfogadják :) Reménytelenek vagytok.

2011. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ától függ , hogy milyen hosszú távot teszel meg , és milyen sebesével . És a nap tömbi részén mennyit eszel .

Amugy szerintem igen , lefogsz fogyni :)

2011. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!