Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sportness Eiweiß proteinszelet...

Sportness Eiweiß proteinszelet (banán-csoki vagy kekszes-krémes) belefér a diétába?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogyha a szénhidrát korlátba belefér ez a fehérjeszelet,akkor lehet enni? Edzés után érdemes vagy mikor? Tudom, hogy akkor már jobban megéri a fehérjeturmix,de nagyon finom,és ha belefér,nem tudom mennyire ártana..

2015. jan. 24. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
mégis milyen diétába az ezerféléből?
2015. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

számold bele a napi ch-ba és akkor simán belefér. edzés után amúgy is kell ch diétában is, csak nyilván kevesebb, mint tömegeléskor.

gondolom rá van írva, hogy mennyi ch van benne, azt figyeld. én amúgy azt szoktam, ha sok van benne, akkor csak a felét eszem meg egyszerre. mondjuk sztem a nap folyamán máskor óvatosan, de edzés után oké

2015. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!