Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy ennyit eszem?

Normális hogy ennyit eszem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és szinte minden pillanatban bírok enni... A gyomrom egy eltelíthetetlen fekete lyuk. Képes vagyok egy ültő helyembe lenyomni egy ebédet (leves, sült hús, köret, savanyúság...)Majd két zacskó csipszet, négy krémest, és három szelet tortát. Vagy vacsorára 12 palacsintát. Egy nap akár háromszor is ebédelek... Normális hogy valaki mindig ennyire éhes legyen?

2015. jan. 29. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Lehet pajzsmirigy probléma a háttérben, vagy emésztőrendszeri rendellenesség. Az is lehet, hogy valami hormonális oka van, és esetleg kinövöd. Nincs gyomorfájdalmad ennyi evés után?
2015. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem normális.Veled egy idős vagyok,de hozzád képest fele annyit nem eszem(pedig nem vagyok vékony).Szerintem az is a bajod,hogy csak gyorsan felszívódó szénhidrátokat viszel be(mint pl. fehér kenyér,édességek,).De meglehet,hogy valami betegség is közre játszik.Mindenképp menj el orvoshoz,mert amit leírtál az nagyon nem egészséges életmód!
2015. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én végighánynék magamon már a csipsz után.
2015. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:

Nem normális. Valószínű, hogy a gyomrod rettenetesen kitágult és hozzászoktál ehhez a vadállat mennyiséghez.

Azt kell eldöntened, hogy akarsz-e változtatni. Ha nem változtatsz, sokféle betegséged lesz, ami az elhízással jár. Szerintem sűrgösen változtass! Kevesebbet egyél és kezdj el sportolni!

2015. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hete gyógyultam ki az anorexiából, lehet, hogy annak köze van ehhez?
2015. jan. 29. 15:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont normális, a szervezeted teljesen ki van éhezve, természetes, hogy ennyit eszel.


Azért majd fogd vissza magad, vagy sportolj, hogy ne hízz el.

2015. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el akkor ahhoz az orvoshoz, aki kezelt, ő majd elmondja, mi a teendő.
2015. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Egyik végletből átesni a másik végletbe nem jó. Mindenképpen beszélj orvossal, vagy dietetikussal.
2015. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!