Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisba elhatároztam hogy leadok a 71kg-os testsúlyomból,nem voltam olyan nagyon kövér,azt mondták,de én nagyon nem éreztem jól magamat a bőrömben.Nyárig nem sok kiló ment le edzéssel.Már nagyon belezavarodtam az egészbe,a tanlásra se figyeltem igazán.Aztán nyáron koplaltam,gyakorlatilag nem ettem semmit,de jól éreztem magam -15 kilóval és jól esett nem enni,mert igy tudtam hogy vékonyabb leszek.Aztán mondták,hogy ha igy folytatom anorexiás leszek stb.,de én ebbe nem gondoltam bele akkor,csak mikor már a mellemből fogytam és kilátszódtak a bordáim.Itt nagyon megijedtem és elkezdtem zabálni össze-vissza.

Most ott tartok hogy 58 kiló vagyok,de leakarok menni legalább 52-re,persze most már nem koplalással.

A lényeg hogy ez még nem volt anorexia ugye? És ha ezt már leírtam,akkor ti mit tanácsoltok fogyással kapcsolatban?



2015. febr. 14. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Magasságod nem írtad le.
2015. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
162
2015. febr. 14. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy anorexia,szimplán koplaltál,hozzászokott a testet hogy mennek le a kilók. ahogy írtad ne így probálj fogyózni a továbbiakban. egyébként a magasságoddal ne nagyon menj 52 kg alá majd
2015. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!