Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elmúlik ha lefogyok?

Elmúlik ha lefogyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időknen híztam néhány kilót. Ezáltal a combom környékén kis piros csíkok jelentek meg. Ha megint lefogyok eltűnnek?

2015. febr. 16. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Idővel gyöngyházfényűvé válnak majd, de sajnos nem fognak eltűnni nyomtalanul :/
2015. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Óh a francba...akkor sem ha fiatal vagyok? 15
2015. febr. 16. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kinyúlt ruha sem lesz ugyanolyan, mint annak előtte..
2015. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez örökre ott marad.

Nekem a melleim nőttek meg hirtelen 14 évesen, és azóta is csíkosak. Meg a csípőm és combom is. (pedig kb 53 kg vagyok 163 cm-hez).

Az az érdekes, hogy most 29 évesen szültem, és most egy új csík sem lett rajtam, de a régiek megvannak...

2015. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es! Használtál valamilyen krémet rá?
2015. febr. 16. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen krem nem hasznal ra, csak akkor ha kivagjak a bort. ugye ezt nem akarod.
2015. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hízási csík, a hirtelen nyúlás miatt szakadások keletkeztek. Ezek idővel elvesztik a vörös színűket, és elhalványulnak de nem tűnnek el. Nem nagy tragédia, még ha most annak is látod. Szerintem az emberek 95%-nak van ilyenje, és a pasik sem ezt fogják nézni, ha arról van szó.
2015. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van ilyene. Sajnos nem múlik el, csak elhalványodik. :(
2015. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sem akkor, sem most nem használtam krémet.

De nem is híztam sokat, és a hasam sem volt nagy terhesség alatt.

4# voltam

2015. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van a combjaimon, a fenekemen, halványabban a melleimen, de még a vádlijaimon is. Én 12 évesen híztam meg hirtelen, most 21 évesen még mindig látszanak. Halványabbak, de látszanak.


Nagyon sokáig zavart engem is, de beletörődtem, hogy nem múlnak el, aztán két párkapcsolattal később, melyekből az utóbbi még most is tart, egész elfogadtam. A barátom sosem zavarta, a mostani barátom csak hónapokkal a kapcsolat kezdete után említette, hogy nem is vette észre korábban, mielőtt felhívtam volna rá a figyelmét :)


Őt sem zavarja. Most még érthető, hogy nehéz elfogadni, de sajnos nem tudsz vele mit csinálni. Egy kis önbizalom növelés egy megértő párkapcsolatban nagyon jót tud tenni. Amelyik pasit meg zavarja ez a jelentéktelen apróság, az álomvilágban él, senki sem tökéletes. Nagy bunkóság volna egy pasi részéről, ha rámutatna, hogy zavarja valamilyen formában.


Az emberek nagy többségének szerintem ugyanúgy van ilyen problémája, gyakran találkozom itt és máshol is fiatalabb, idősebb lányokkal/nőkkel, akiket zavar.


Kés alá sosem feküdnék ilyen ostoba okból.

2015. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!