Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 kérdés. - 1. Ez normális?...

2 kérdés. - 1. Ez normális? 2. Hogyan hízhatok?

Figyelt kérdés

1,64m / 38kg / 11.5/l ez normális? A családomban mindenki vékony de anyukám mondta, hogy azért ő is egy KICSIT kövérebb volt. Én szeretnék egy kicsi hízni, de valahogyan nem megy. :( Sokat eszek meg minden... Hogyan hízhatnák meg?

Köszönöm a rendes válaszokat! :)



2015. febr. 25. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1. nem normális, csontkollekció lehetsz, még 48 is kevés lenne!

2. egyél-egyél-egyél

3. arra még nem gondoltatok, hogy elmenni orvoshoz, aki normálisan kivizsgál? Csak, mielőtt meghalsz.

2015. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon csontos nem vagyok.. vagyis annyira nem látszik meg rajtam de nem is mondom, hogy kövérnek látszok :D és eszek.. ma páron-gőzönfőtt (ki hogy mondja) volt ebédre és megettem 6ot ami nálam elég sok :D orvosról meg még nem volt szó.
2015. febr. 25. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hlyíts már, naná, hogy meglátszik, és látják is rajtad, meg szörnyülködnek, csak a szemedbe nem mondják.


Én 168 cm-hez vagyok 45-46 kg, és kriminális, kb. összesúgnak mögöttem - anorexiás, bulimiás és társai.


Pedig az orvos nagyon nem ártana.

- pajzsmirigy túlműködés

- felszívódási zavar (azaz, hiába eszel, nem tud hasznosulni a kaja)

- féreg (jó, ez most undi, de akkor is)

- hormonprobléma

... csak a biztosság kedvéért kéne dokihoz mennetek, hogy ezeket kizárja. Meg írhat fel tápszert, vagy étvágyjavító gyógyit.

2015. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aztnem mondtam, hogy nem látszik meg csak azt, hogy azért láttam már véknyabbat. de meg fogom mindani, hogy mennyünk el :) remélem nem vagyok beteg stb. :(
2015. febr. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!