Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhatok attól ha ma és...

Hízhatok attól ha ma és tegnap megettem összesen kb 8000kcalt vagy lehet még többet? De holnaptól visszaállok a normális fogyis étrendhez.

Figyelt kérdés
Nem kell leszídni,hogy fogyi idején nem csináluk ilyet meg fúúj,meg hasonlók. Ez így jött ki,névnapom volt és nem is akartam nagyon ellenállni :D Sok édesség volt amit nézegettem a boltokba már több hónapja, hogy majd egyszer... és eljött az egyszer :)
2011. júl. 27. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Jaja, 2 nap zabálástól is lehet hízni... De biztos tudtad, hogy így lesz, most majd belehúzol és leadod, aztán meg folytatod, amit eddig... 5-10 kilót szedtél magadra, szóval lemegy hamar, nyugi ;D
2011. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nem sportolsz pár napig többet, akkor igen, de max. 1 kg-t jelenthet.

Nem az édességgel van a baj... de miért kellett 2 nap alatt bezabálni, miért nem osztottad be? Ez a baj a "majd egyszerrel".

2011. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha visszatérsz a fogyis étrendedhez, el fog tűnni ez a plusz fél vagy max. 1 kg. Ne aggódj.
2011. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hétfőn én is össze-vissza ettem mindent, akkora hasam volt mint egy 9 hónapos terhes kismamának. :-) Másnap reggel 1kg-al többet mutatott a mérleg. Nem estem kétségbe, napi fél órával többet bicajozok ezen a héten.
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hátha ha 140 kg tiszta izomtömeg vagy akk napi 4000 kalória már diétának számít szóval lehet fogytál :D
2011. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Figyelj nem lehet egész életedbe diétázni:)
2011. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egy hasznos dolgot legalább le tudtam tesztelni. Eddig a fogyis menüm túlnyomó része,zabpehely,teljes kiőrlésű kenyér,sovány húsok,zöldség,túróból áll. Ezekkel jól is laktam és nem éreztem magam éhesek.

Most hogy benyomtam egy csomó sütit,péksütit,fehér lisztes dolgokat,gyrost, hiába a sok ezer kalória,ha hiszitek ha nem olyan éhes vagyok,mint ha nem ettem volna egész nap. Olyan hihetetlen...

2011. júl. 27. 15:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze, kell az ilyen úgymond felfrissülés.Legalább már nem vágyakozok semmi után ha elmegyek a boltba. 21kg fogyás után,csak megérdemeltem :D Legközelebb meg ilyen durva helyzet csak karácsonykor lesz,na az lesz még egy szezám tárulj :)
2011. júl. 27. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:

"Hétfőn én is össze-vissza ettem mindent, akkora hasam volt mint egy 9 hónapos terhes kismamának. :-) Másnap reggel 1kg-al többet mutatott a mérleg. Nem estem kétségbe, napi fél órával többet bicajozok ezen a héten."


aha, persze...vagy csont sovány gebe vagy, aki 2 almát soknak tart, vagy valami komoly baj van a testképeddel

2011. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Emiatt ne aggodj. Ha tenyleg szulinap meg karikor csinalsz ilyen durva kiteroket, attol nem lehet elhizni.

Folytasd tovabb ugyesen ahogy eddig es ne erezd magad hibasnak.


A legtobb fogyokura szinte buntudatot ebreszt az emberben amikor a kirakatban ranez egy szelet pizzara. Ez hiba, ennek nem igy kene lennie.


Sot, nagyon sok fogyos cikket olvastam es a normalisabbak olyanokat irtak, hogy egy honapban egyszer (vagy 2x) igenis egyunk meg egy pizzat, egy tortat, egy jegkremet stb, ugyanis az ilyen zabalasok utan a test "jolet" hormont termel.


Ez sokkal elonyosebb mint ha ehezteted magad (mint a koplalos fogyokurak) amikor az "ehinseg van" hormon termelodik es a szervezet elkezd orult modjara raktarozni, minden deka kajabol zsirt csinal.

2011. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!