Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék vizet "tölteni...

Hogyan tudnék vizet "tölteni a gyomromba"?

Figyelt kérdés

Komolyan gondolom!

Nem tudok napi 3 liter vizet meginni, max. 2-3 decit, és ezért arra gondltam, hogy pl. tölcsérrel leönthetném magamnak a 2 litert.


A neten olvastam, hogy lehet ilyet.


Tényleg megpróbálhatom?

És ha igen, hogyan?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. febr. 13. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyél,jó sós kajákat,száraz kekszeket,

akkor meg szomjazol.

2010. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egyszerre próbálod lenyomni, hanem kis adagokban, akkor sikerülni fog mindenféle tölcsér nélkül is...
2010. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én napi 3-4-5 litert is megiszok. Én meg ilyen keveset nem bírnék inni, de ne erőszakold meg magad érte,én ha este pizzát eszek :D, akkor egész éjjel meg reggelig megiszok kb 1 liter vizet miatta. L
2010. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igyál teát, vagy limonádét. Én se tudok napi 2 liter vizet meginni. Többet amúgy felesleges, elég a 2 liter.

Meg pl egyél levest, az is plusz 3 deci. Összesen kell kb 2-2,5 liter folyadék és abba minden beleszámít, nem csak a víz. Szóval tea reggelire 2,5dl, tea vagy limonádé a suliba fél literes üvegben, lassan elkortyolgatod, leves ebédre kb 3dl, evés után 1 pohár víz 2dl, haza mész még egy tea 2,5dl, este vacsihoz megint egy pohár víz 2dl és még ha tv-zel vagy gépezel akkor is legyen a közeledben fél literes flakon vízzel, vagy mavamivel, meg éjszakára is készíts az ágyad mellé.. Ha mindig van a szemed előtt valami folyadék és minden evésnél iszol egy pohár vizet akkor meglesz...

2010. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 14. 07:44
 6/6 anonim ***** válasza:

a vizet én sem 'szeretem',tudom ez sokaknak furcsán hangzik,de egyszerűen rosszúl vagyok az ízétől,olyan possadt v. milyen :))))))) persze,nincs íze,de nekem mégis taszító... helyette teákat iszok egész nap,ízesítés nélkül!!!tudom ajánlani: csipkebogyó,gránátalma,zöld tea jázminnal,citromfű...ezek jótékony hatásúak és finomak is,de persze mindenkinek más a finom!:)))


ja,vagy csavarj a vízbe sok citromlevet!!!:)))

2010. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!