Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 évesen életmódváltás!...

14 évesen életmódváltás! Tippek, Vélemény?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és eléggé egészségtelenül élek..hazaérek suliból és egész nap gépezek, eszek, alszok.:DD

Amit szeretnék: napi fél/1 óra futás /kocogás/

Étrend váltás: írnátok olyan ételeket, amiben sok fehérje van, olcsó, és könnyen elkészíthető?

fekvőtámasz 3x15

hasprés 3x20

guggolás 3x25

kitörés 3x15

160 cm vagyok és 40 kg (tudom, koromhoz képest...:DD)

Mit szóltok? Min kéne változtatnom?

Előre is köszi a válaszokat:)



2015. márc. 2. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó terv, de futni és edzeni minden nap úgy, hogy eddig semmit nem csináltál, nagyon sok lesz.

Kezdd heti 2-3 alkalommal. Eleinte úgyis izomlázad lesz, olyankor nem szabad túlerőlteti magad. Sétálni viszont mehetsz minden nap.

2015. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen változatosan, vitamindúsan kell táplálkozni, napi ötszöri étkezés, sok gyümölcs és zöldség, kevés nasi és semmi üditő, ennyi bőven elég, viszont az hogy semmit nem mozogsz, az nagyon rossz. Előszőr is a gépezést le kell rövidíteni napi 1 órára, ennyit engedélyezz magadnak, utána kapcsold ki a gépet és menj futni, vagy bringázni, lényeg, hogy sokat kell a levegőn mozogni, még a napi 1 óra séta is hasznos.
2015. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Még ötször meg fogod kérdezni?!
2015. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!