Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire vagyok kövér? 77kg...

Mennyire vagyok kövér? 77kg 160 cm 12 éves vagyok

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 160cm-rel 60 kg-ig nem számítanál kövérnek. Szerintem a 77 kicsit sok, de még nem feltétlenül vészes. Lehet, hogy 14-16 éves korodban, ha hirtelen megnősz, rendeződik. Vannak ilyen testtömeg index kalkulátorok a neten, ott javaslatot, tanácsokat is találsz, miután kiszámolta a program a testtömeg indexedet...
2015. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát eléggé, nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány, de kb 50-60kg között kéne lenned.

Mennyit mozogsz, sportolsz?

Miket, mennyiket eszel egy nap?

2015. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad azzal, hogy nem vagy annyira kövér. Én 12 évesen 162 centihez voltam kb. 45 kiló, azóta híztam, de csak mert nőiesedtem (nőttek a melleim, kerekebb lett a fenekem és formásabb lett a lábam). Most 50 kg körül vagyok, 1-1,5 kilót ingadozik a súlyom és 23 éves vagyok.


Szerintem ideje odafigyelni az étkezésre és a mozgásra. Amúgy a szüleid nem szólnak semmit? Nem aggódnak érted?

2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elegge, bo 20- szal van tobb rajtad, mint kene. Ideje lenne kivizsgaltatni magad, visszafogni a kajalast es elhuzni sportolni valamit, amit szeretsz.


Igy csak tonkreteszed magad, es szenvedhetsz felnottkent a csomo szovodmennyel.

2015. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt mondják gyerekkorban nem lehet fogyókúrázni. semmi önbizalmam sincs a súlyom miatt
2015. márc. 6. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez fasság, és nem fogyókúráról, hanem diétáról beszélek. A kettő picit más.


Fogd vissza a cukrot (csoki, péksütik,...), lisztet, emeld a fehérjét (hús, hal, túró, tojás), meg főleg mentes teát/vizet igyál (kóla, sprite, tsai helyett).

2015. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!