Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbetegként Paleolit...

Cukorbetegként Paleolit diétával, milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés

Mennyire valós az állítás, hogy evvel a diétával valóban gyógyítható, de legalábbis javítható az egészségi állapota a cukorbetegeknek?

Negyvenes férfi vagyok. A 2-es cukorbetegségem diagnosztizálása óta leadtam 27 kilót. Beállt teljesen a cukorszintem. (Tablettát szedek, nem vagyok inzulinos.)

Fél éve munkanélküli lettem, és sajnos kissé el is hagytam magam, visszaszedtem 10 kilót. Már nagyon zavar, így nemrég újból megembereltem magam ismét mozgok. Gondoltam, kipróbálnám a Paleolit diétát.



2015. márc. 8. 12:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Jó diéta, de nem úgy szabad csinálni, hogy amire rá van írva az meg is felel...


zöldségek, hús, telített zsírok!

2015. márc. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nagyontamas ***** válasza:
50%
Meckformint kellett szednem, paleóval elhagyhattam, és jobbak az eredményeim. Az orvosom azt kérdezte, tényleg csak a diétával értem el?
2015. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját, rokonom, esetében is csak jót tudok mondani. Én a szurik után visszafele vagyok.Nagyon jó érzés. Ugyan volt aki elmondta, nem szabad mindent elhinni, ami rá van v.mire írva. Szigorú ellenőrzésen mennek át, ezek a termékek. Leplombálva érkeznek. Ez egy betegnek, nem játék!! Nincs olyan, hogy a banánra---saját szememmel láttam----rá volt írva, magyar árú. Bár lehet véletlen volt.És aki beteg paleozzon keményebben. Van aki fogyókúrának használja..Jól lehet vele lakni!!Először furcsa, de totál meg lehet szokni. A sütik isteniek..!

Egyébként Szendi Gábor könyvében, _sok irodalmat felhasználva--lehet erről olvasni..Neki is van a családjában, ha jól tudom.

Nem tudom, hol laksz, de nálunk /megyeszékhely/ szinte minden van. Főzőiskola is..és max. segítség. Nem írom ki, hol, mert reklámnak számítana...bár nekem 1 fillérem nem fekszik az üzletben ..Hajrá! Gyógyulást!

2015. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tej elhagyása tényleg jó hatással van rám. Zöldséget pedig mindig is sokat ettem, minél többet nyersen, ez nem a palo miatt változott.

Viszont amikor több húst ettem, egyáltalán nem éreztem jól magam. És ha alig fogyasztok gabonát, hüvelyeseket, akkor sem. Most sem eszem sokat, de nekem szükségem van rá a jó közérzethez.

A fogyás mindenképp hasznos (ha túlsúlyod van), a rendszeres testmozgás még inkább, akkor is sokkal kevesebb inzulin kell.

2015. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!