Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szedhetnék fel pár kilót?

Hogyan szedhetnék fel pár kilót?

Figyelt kérdés

180 cm magas vagyok és 52 kg, kezdem kínosan érezni magam mivel túl vékony vagyok. A ruhák hülyén állnak rajtam és bármennyire is próbálok hízni nem sikerül. Tolom magamba a rengeteg kaját de egyszerűen nem megy. Esetleg tudnátok valamilyen tanácsod adni?? Én gondoltam arra hogy esetleg tömegnevelőket kellene szednem, de nem tudok hogy ez mennyire lenne jó ötlet.


19/F



2015. márc. 9. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Neszedjél semmiféle butaságot, ilyen az alkatod, esetleg tornával, edzéssel formáld a tested.
2015. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 22 éves koromig 55 kg voltam (175 cm vagyok). Nagyon gáz volt mivel még a nálam fiatalabbak is 17 évesen már 70-80 kg-osak voltak. Most 24 éves vagyok és már 72 kg. Többet egyél de ne terheld a gyomrodat. Inkább a rendszerességre fiyelj. Többször egyél elégséges mennyiséget. A reggelit ne hagyd ki! Az a legfontosabb! Estére nasi! Csipsz és hasonlóak. Ha elrontod gyakran a gyomrod akkor szódabikarbónát vegyél be egy kis szénsavas vízzel. Én majdnem minden nap szedem és nem fáj a gyomrom a sok kajától. Ha ez sem segít akkor tömegnövelő szereket vegyél. Olyanokat mint amilyeneket a testépítők szednek. Egy kis sport mellé nem árt. De ne fuss meg ilyenek, mert akkor csak elégeted a kalóriákat. Inkább egy kis sulyzózás és hasonló. Én abbahagytam a focit és nem bánom mert hízok. Inkább asztali teniszezek.


Sok sikert és jó étvágyat!

2015. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Creatine monohydrate! Az izomvázadban is megtalálható az anyag...+ kajával is beviszed!

3hónapig szedd + eddzeni kell mellette! Èn most kezdem a 2kúrám! Az első után jött rám 10kg plussz most tervezem tovább 100kg a cèl! 67kg voltam most pedig 77/78kg. Hajrá! ;)


25/F

2015. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!