Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ilyen mértékű a fogyás?

Lehet ilyen mértékű a fogyás?

Figyelt kérdés
Nos 173 cm vagyok 33éves ff,2 hete 87kg nyomtam és úgy döntöttem hogy nem mehet így tovább.Azóta nem iszom cukros üdítőket(szerettem jó ízűen megenni a kaját és letolni fél liter kólával)és Norbi szörppel ízesítem az ásványvízet illetve teljes kiőrlésű kenyeret eszem.Illetve több párolt zöldséget.De mennyiségben ugyanúgy eszem mint ez idáig,ma méreckedtem 82.5kg vagyok.Lehet ennyi változtatástól 2 hét alatt 4.5kg fogyni?
2015. márc. 15. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, viszont lehet akkor mérted magad amikor teleittad magad folyadékkal, ettél és nem volt WC-n.


Amikor meg másodjára mérted magad, akkor pont minden kiürült a szervezetedből.

Megiszol 2L vizet az 2kg plusz testtömeg, de nem zsír.



Mindig mérd magad reggel WC után.

2015. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hete fogyelem mikor mérem magam.Mikor hazaérek munkából,folyadék és kaja bevitel mindig ugyanannyi,és most 1 hét alatt 1.5 kg a különbség
2015. márc. 15. 18:50
 3/5 anonim válasza:
Napi 1 vagy 1.5dl langyos zsír segít megállítani a fogyást! Tapasztalat! Lehet mosolyogni!
2015. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dolores55 válasza:
Senki nem akarja a fogyást megállítani.. :) sőt
2015. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En is vagy 4-5 kilot leadtam csak azzal hogy abbahagytam a cukros uditok ivasat szal lehetseges
2015. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!