Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek milyen a súlyom?...

Szerintetek milyen a súlyom? Mennyit kéne ennem? Hogyan hízhatnék? Esetleg tudnátok mondani valamilyen mozgásformát amitől nem leszek "plöttyedt"? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


13 éves lány vagyok, 152 cm 36-37kg között ingázok néha 38-at is elérem. Szerintetek milyen a súlyom, mi lenne az ideális? BMI-t szoktam nézni de érdekel a ti véleményetek is.:)

Hogyan szoktassam rá magam az evésre? Egyszerűen nem megy...:( Már csak néha látom magam kövérnek de attól próbálok enni és evés közben eszembe sem jut hogy kövér lennék inkább hogy enni kéne... De egyszerűen nem megy, nem direkt csinálom de ha picit többet eszem öklendezni kezdek... Nagy veszekedések is vannak ebből de ha egyszer nem megy.:( A szervezetem kilöki magából... Az immunrendszerem is gyenge.


Aerobik jó lenne szerintetek nekem?:) Vagy előtte próbáljak hízni? Nem szeretnék ducibb lenni, szeretném megtartani az alakomat és egy kicsit izmosodni. vagy esetleg a bikram jóga?:)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)



2015. márc. 18. 17:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ma ettem egy 220g-os salátát.:)
2015. márc. 18. 17:59
 2/19 anonim válasza:

Eléggé a sovány kategóriába tartozol.Napi 5x egyél,és a lényeg,ha egy picit is éhesnek érzed magad kapj be valamit,hogy pörögjön az anyagcseréd.Rengeteg kalkulátor van az interneten amivel kiszámolhatod,hogy hány kcal-t kell enned ahhoz,hogy hízzál(beállíthatod,hogy pl. heti 0,5 kg-t szeretnél hízni)

Az erobik jó választás,én is azt csinálom:)

2015. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:) és szerinted hízzak előtte hogy ne essek össze vagy 1 óra alatt úgyse fogok? :S
2015. márc. 18. 18:12
 4/19 A kérdező kommentje:
és ugye 15.6 a BMI-m valaki tudja hogy mi történhet 15 alatt?:o
2015. márc. 18. 18:14
 5/19 anonim válasza:
Biztos nem esel össze:) A lényeg,hogy előtte kb. 2órával egyél,mertha üres hassal sportolsz akkor tuti összeesel,esetleg előtte egy kis jóreggelt keksz jó választás).Szerintem először állítsd be a rendszeres evést és ha stabil lesz akkor kezdd el,mert akkor szerintem sokkal jobban is teljesítesz és a testednek van miből energiát is szereznie.Manapság sok fajta aerobik közül lehet választani,de szerintem az alakformáló a legjobb vagy ami nem megeröltető.:)
2015. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Nagyon alacsony a BMI-d.Ha nem hízol annyira,hogy normális testsúlyod legyen,akkor komoly problémák lehetnek!:O

Napi minimum 1300kcal kell ahhoz,hogy életben maradj és a szerveid épek maradjanak(persze ha 1000kcalt eszel nem halsz meg,de komoly eü-i gondok lesznek)

(Első kettő voltam:))

2015. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) És ez a saláta mára nem volt elég... mennyit kéne még ennem?:o
2015. márc. 18. 18:23
 8/19 anonim válasza:

hát ha csak azt etted akkor még 1800kcalt :'D

egyél rendszeresen és nem kell aggódnod amiatt,hogy keveset eszel.Meg ne salikon élj,hanem pl. tésztás ételek,főzelék,húsok,szendvics.Sok minden közül választhatsz és a suliba is el tudod vinni a kaját :D

remélem segítettem:)

2015. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen!:) mindenkinek ment a zöld pacsi!^^ :)
2015. márc. 18. 18:30
 10/19 anonim ***** válasza:
Sovany vagy,de meg az egeseges kategoriaban ;)
2015. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!