Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20éves vagyok és csak 45kg....

20éves vagyok és csak 45kg. Nagyon szertenék hizni. Alegnagyobb baj, h nemis nagyon kivánom sokszor az ennivalót. Ja és nemis dohányzom Mit tegyek, hogy hizzak? Kérlek irjatok nekem! Baba006 névre

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni.
2010. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál is és egy csomó vitaminokat irt ki jobb volt az étvágyam de mégsem hiztam.Akkár menyit is egyek nem hizok 45kg-ál több nem vagyok és 160cm magas.
2010. febr. 16. 15:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérlek irjatok már mert nemtudom mit tegyek nem szeretem igy magam.
2010. febr. 16. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 éves vagyok és én is 45 kiló csak én éppenséggel 156 cm! Házi orvosnál voltál? Azt írod, h hízni akarsz, de nem kívánod a kaját én a helyedben elmennék egy pszichológushoz, h megkeressétek a problémádat, mert szerintem ha valaki nem éhes akkor ott a lelki problémákat is nézni kell!
2010. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem szokjál rá a cigire és kb egy év mulva szokjál hidd el ugy meghizol mint a huzat én is 193 magas voltam 50 kgm és most majdnem 1 mázsa:O--:Dszal sok sikert nekem eszt ajánlották és nagyon beváltt..sok sikert..
2010. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy 25 éves 175 cm magas, 55 kg súlyú lány vagyok. Sose voltam húsosabb bármennyire is szerettem volna, vagy szeretném a mai napig, nem tudok meghízni. Nem kéne sok egy olyan 3-4 kg, de sajnos nekem sincs étvágyam, nem tudok hízni. Ami sokat segített anno az a Béres Csepp volt, régen híztam tőle. Most is szedem de már nem igazán érzem ennek hatását. Szerintem a legjobb módszer az lenne ha sportolnál, mert a mozgástól éhes leszel, jobban fogod kívánni az ételt. Én is mozognék de nem szeretek sportolni, egyik sportág sem áll közel hozzám, úgyhogy nekem ez kilőve, de neked hátha bejön. Próbálj többet mozogni és lehet hízol majd tőle.
2010. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!