Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amióta suli van, egyre több...

Amióta suli van, egyre több ennivalót kívánok. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Nyáron itthon voltam, nem ettem olyan sokat.. Mostmár ebédre 2 zsemlét eszek, mert megpukkadok az éhségtől.. Most vagyok 9.-es, elég sokat tanulunk..
2009. szept. 10. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szellemi tevékenységhez kell a szénhidrát.
2009. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 zsemle? hol élsz te? :D nekem 3 zsemle fogy el a 3. szünetre fél liter teával, és reggel pedig reggelizek. tanulni nem sokat tanulok. Szerintem nincs sok összefüggés, csak most kezdtél el nőni :D 15/f és 10.dikes vagyok.
2009. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaaa és mellesleg vékony vagyok.
2009. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilván megnövekedik az energiaigény a tanulás miatt, ez természetes :) Ebédre 2 zsemle nem is sok amúgy...
2009. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezt az "ebédre" zsemlét is estefelé eszem meg, amikor hazaérek.. :D

Különben elég rég óta "fejlődök" (érek..), nem hiszem, hogy az miatt lenne :D

2009. szept. 10. 18:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Velem is ez van amíg nyáron szó szerint rosszul voltam a kajától most már szinte én is tök éhes leszek mire mehetek ebédelni bár én most sem eszem valami sokat de azért tudom hogy van külömbség.És én is 9edike vagyok.Szerintem azért van mert amíg nyár volt nem keltél olyan korán mint most tovább bírtad kaja náélkül ilyenenek.
2009. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tehát napi 2 zsemlét eszel vag mi? Először arra gondoltam, talán unatkozol a szünetekben és azért , akik cigizek szoktak keveset enni, inkább cigizni járnak szünetben meg haverkodni. Mozogj, menj ki az udvarra sétálni, ne tespedj az osztályban. Vigyél magaddal almát, banánt az energiát ad. semmiképp se nassolj!!!Főleg ne órán...
2009. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

SEMMIT sem eszek suliban.

Reggel 2 zsemle párizsival/sonkával, du. 5kor 2 zsemle, vacsinak gyümölcs...

Nem tudok suliban enni, ez egy fóbiám...

2009. szept. 10. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez kalóriában nem elég, tápanyagösszetételében nem tudatos. Nem egészséges, hogy 10 órán át nem eszel, a vércukrod nagyon lemegy, a gyomrod is tönkremegy és fájni fog. Mért este 5-re 5-re érsz haza?
2009. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Általában 7-8 órám van, várni kell a buszra, majd fél óra buszozás...
2009. szept. 10. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!