Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik egeszsegesebb es...

Melyik egeszsegesebb es melyik nem hizlal? Melyiket vigyem az iskolaba?

Figyelt kérdés
Az iskolaban reggelire melyik egeszsegesebb reggelire, es melyik hizlal kevesbe. 2molke pogacsa amit mar eveleje ota viszek de mindenki azt mondja hogy valtsak mert szeptember ota ezt eszem. De a bufeben teljes kiorlesu zsemle es kifli vagyis szendvicsek, sonkaval, szalamival es zoldsegekkel. Szoval melyiket vigyem 2molke pogacsa vagy a szendvics?
2015. márc. 20. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem egészségesebb a másiknál. Vihetsz rendes szendvicset is. Lehetőleg változatos "töltelékkel."
2015. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A szendvics biztosan egészségesebb, többféle tápanyagot tartalmaz és változatosabb is. A helyedben mindenképp azt választanám. Viszont ezek a büfé-áruk mindig nagyon drágák, nem tudom melyik éri meg jobban. A legjobb az lenne szerintem, ha otthon készítenél magadnak ilyen szendvicset, és azt vinnéd:)
2015. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ugyjo ha itthon rakok egy rozsos kiflibe szalamit valtozatosan es ra zoldsegeket? Akkor mondjak le a pogacsarol? Szeptember ota azt vittem.
2015. márc. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!