Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétázom, sportolok mégsem...

Diétázom, sportolok mégsem fogyok csak puffadok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 hete kezdtem el sportolni (cardió torna és ugrókötelezés,napi 1,5 órában), emellett a kalória mennyiségemet is lecsökkentettem 1300-ra! Bár néha becsúszik mikor ennél több, mégis megpróbálok odafigyelni! Ez idő alatt 4 kg fogytam,ami jó, de az utolsó 5 kg-nál észrevettem,hogy nem mozdul a testsúlyom. Emellett 1300-nál azt veszem észre,hogy sok és egyfolytában puffadok! Bár a puffadás a gyümölcsök és zöldségek miatt gondolom!


Valaki tudna valami tanácsot adni, mit kéne tennem,hogy eltűnjön ez a maradék plusz súlyfelesleg! 176cm/74kg ,22/F!



2015. márc. 21. 16:17
 1/4 anonim válasza:
Először mindig a vizet veszíti el a testünk, a zsírok lebontása már időigényesebb dolog. Csak tarts ki, sokan ott szúrják el, hogy ilyenkor feladják, pedig ha folytatnák ugyanúgy az edzést és a diétát, meglenne az eredménye.
2015. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sowilo ***** válasza:

Első hiba: kardiózol naponta. Heti 2x20 perc elég, de ez sem fogyásért, hanem a szíved, ereid egészségéért. Ennél több fölösleges. Edzeni menj le a konditerembe, és kérd edző, vagy tapasztalt ismerős segítségét. A súlyzós edzésnél hatásosabb dolog nem létezik fogyáshoz sem.


Második hiba: kalóriát számolsz. Lehet 2000, vagy több kalóriával is fogyni, és 500 kalóriával is hízni. Az nem mindegy, miből viszed be. Ezért hülyeség a kalóriaszámolás: 1000 kalória hús és zöldség nem ugyanaz, mint 1000 kalória kenyér. Ha 74kg vagy, akkor kell naponta max 100g szénhidrát, min. 160g fehérje. Minőségi kajákból vidd be.

2015. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy férfi 176cm-nél tökéletes a 74 kiló!
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:
Az attól függ, hogy az a 74kg egy szép, szálkás izomzatot takar, vagy egy csontokból és zsírpárnákból álló tunya testet.
2015. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!