Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményed a Dr. Lenkei...

Mi a véleményed a Dr. Lenkei vitaminokról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltettem egy hasonló kérdést a témában, ott se tolonganak a válaszadók sajnos. Igaz, én kértem, hogy csak azok válaszoljanak, akik valóban használják, a gyalázkodók kíméljenek! Remélem, te nagyobb sikerrel jársz.
2015. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik, hogy én sem fogok kapni választ :) de amióta szedem sokkal kipihentebb vagyok, régen 8 óra alvás után is fáradt voltam, most meg alszom 5-6 órát és nem az ébresztőre kelek fel, hanem magamtól.. és egyáltalán nem vagyok fáradt. Mondjuk nem olcsó, az erős csomagot vettem, 15.900 Ft egy hónapra.. de úgy érzem, hogy megéri.
2015. márc. 23. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukám és apukám hónapok óta szedi (az alapot 6 ezer forintért), én most kezdem el majd. Anyukám el van ájulva tőle, teljesen megváltoztatta mindkettejük életminőségét, pedig már nem mai csirkék. Anyukám 60 éves, és egész nap "pörög". A B-vitaminos tablettát este veszi be, hogy időben el tudjon aludni..:)
2015. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!