Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reflux mellett milyen ételeket...

Reflux mellett milyen ételeket ehetek?

Figyelt kérdés
Nyáron derült ki hogy refluxos vagyok. Nagyvonalakban leírták hogy mit NEM SZABAD ennem... Viszont én arra lennék kiváncsi, hogy akkor például reggelire mit ehetnék pontosan? Vagy ebédre.. Unom már a kefir+zsömle meg a krumpli evéseket. Ha valaki tudna valami jó kis ötletet mondani, nagyon megköszönném :)

2015. márc. 25. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ötször ettem keveset, vajas zsemle, retek, vagy sajtos melegszendvics retekkel vacsira, ebédre csirkemellett sütöttem le vajban és hozzá párolt zöldségeket ettem, csak a zsíros, túl fűszeres és csípős ételeket kerültem és az édességet, csokoládét, kakaót, kávét, paradicsomot, ezektől nagyon égett a gyomrom. Valahogy éreztem, hogy mi nem esne jól, azt kihagytam. Ebédre naponta ettem leveseket, zöldségleves, később húsleves is ment.

Keksz mindig volt itthon, azt azonnal ettem, ha éreztem, hogy ég a gyomrom.

2015. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!