Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sokat fogytam le?

Nagyon sokat fogytam le?

Figyelt kérdés

Régen elég kövér voltam de elhatároztam, hogy lefogyok.

Nem ettem zsíros ételeket sportoltam stb és 2 hónap alatt leadtam 25 kilót , szerencsére még tizenéves vagyok tehát a bőr nem lóg rajtam :)


Ez nem számít kicsit soknak? Néha ha nagyot nyújtózkodom akkor a megszokott látás helyett csak egy kis ponton látok a többi mind befeketedik


F



2015. márc. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Ez nagyon sok fogyás, ne csináld tovább a fogyókúrát. Kicsit állj le vele és táplálkozz rendesen! Orvoshoz is látogass el, mert valami bajod is lehet.
2015. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lelte az első válaszolót, de ez genetka kérdése is és nem veszélyes egyáltalán. Ha felnőtt lennél, akkor lenne túl sok és TALÁN veszélyes, de így, ilyen korban azért viszonylag sokaknál előfordul..mondom: viszonylag.. szerencsésebb fajta vagy.
2015. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat megy a zöld kéz :)
2015. márc. 28. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!