Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evett már valaki algát?...

Evett már valaki algát? Tényleg egészséges? Milyen az íze?

Figyelt kérdés
Azt olvastam nagyon egészséges és kevés kalóriát tartalmaz. De az íze milyen? És hol lehet venni, mennyibe kerül? Úgytudom több ehető fajta is van, melyik a legjobb?
2010. febr. 18. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A Gastroyalnál van ilyen fogyókúrás menü, abba a levesek ilyen algásak.. Egyik munkatársam szokott enni, ő azt mondja hogy annyira nem lehet észrevenni hogy van benne "alga". De hogy magában milyen lehet az jókérdés :)

De egészségesnek biztos egészséges :)

2010. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bioboltban, ázsiai boltokban lehet kapni, az ára nagyon változó...olyat vettem, amiben háromféle szárított algából volt egy-egy kisebb adag, arami, wakame és még egy harmadik. Halíze van, nekem emiatt nem jött be, pedig próbáltam magam rászoktatni.
2010. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én még nem ettem.
2010. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!